دوسه یک برند معتبر و پر طرفدار آرایشی است که این روز ها شاهد افزایش نمونه های فیک آن هستیم. در اینجا قصد داریم تا رژ لب های اصل دوسه را به همراه عکس به شما معرفی کنیم.

حتما هنگام خرید به شکل محصول، نام و فونت برند توجه کنید. همان طور که در تصاویر محصولات مشاهده خواهید کرد، نام دوسه با رنگ سفید روی همه محصولات درج شده، هر گونه نوشته و یا نماد اضافی در کنار لوگو، فونت و یا رنگ متفاوت نشان دهنده فیک بودن محصول است. در برچسب انتهای رژ های جامد و مایع این برند نیز عبارت MADE IN USA با رنگ سفید درج شده است.­­­

رژ لب مات جدید دوسه
رژ لب جامد مات جدید دوسه حاوی رنگدانه های بسیار غنی است و با ایجاد پوشش مات، زیبایی بی نظیری به چهره شما می بخشد. ترکیبات به کار رفته در این رژ لب جامد به گونه ای است که در تمام طول روز حالت خود را حفظ کرده و با ساختار سبک و لطیف، رطوبت لب را حفظ می‌ کند و از ایجاد خشکی لب ها جلوگیری می‌ نماید. این محصول علاوه رنگ بندی بسیار متنوع، جلوه ای طبیعی را نیز برای شما فراهم می آورد.

رژ لب دوسه اصل | معرفی انواع رژ لب اصل دوسه

رژ لب جامد فیوژن
بافت نرم این رژ لب جامد موجب می شود تا به آرامی روی لب حرکت کند و لب ها را کاملا پوشش دهد. ویژگی دیگر آن فرمول بی وزن و غیر چسبنده با مواد محافظی است که باعث راحتی لب ها در طول استفاده می گردد و احساس سنگینی را به لب ها القا نمی کند. همچنین با توجه به وجود ویتامین E در ترکیبات رژ لب جامد فیوژن، موجب حفظ رطوبت لب ها و جلوگیری از خشکی و پوسته پوسته شدن آن نیز می شود.

 رژ لب دوسه اصل | معرفی انواع رژ لب اصل دوسه

رژ لب مایع بادوام دوسه
رژ لب مایع بادوام دوسه مدل stain به آبرسانی لبان شما در طول روز کمک خواهد کرد و برای آن دسته از افرادی که فرصت تمدید آرایش ندارند مناسب است .همچنین بافت سبک و موس مانند این رژ لب مایع به ماندگاری طولانی مدت روی لب های شما کمک می کند؛ بدون آن که خشک شود و یا ترک بخورد.

این رژ لب به همراه یک برق لب در یک پک قرار دارند.

 رژ لب دوسه اصل | معرفی انواع رژ لب اصل دوسه

رژ لب مدادی دوسه
رژ لب مدادی بی نظیر دوسه، یک رنگ لایه ای عمیق است که جلوه ای مات به لب ها می بخشد. این رژ با فرمول منحصر به فرد و رنگ بندی های متنوع از خنثی به دراماتیک، ایده آل برای هر تن پوست می باشد.

همچنین در کنار این رژ مدادی، یک تراش مخصوص ارائه می شود که موجب کاربرد آسان و دقیق آن می گردد.

رژ لب دوسه اصل | معرفی انواع رژ لب اصل دوسه