دوسه برندی آمریکایی است که محصولات آرایشی آن همیشه حرف اول را در کیفیت می زند و در سال های اخیر با محصولات متنوع و موفق خود توانسته محبوبیت زیادی را در بین مصرف کنندگان خود کسب کند.

اما استقبال زیاد از محصولات دوسه باعث سوء استفاده برخی افراد از این محبوبیت و تولید فیک محصولات دوسه شده است.

بنابر این قصد داریم اینجا انواع کرم پودر اصل دوسه را به شما معرفی کنیم.

کرم پودر بادوام دوسه جلای مات و پوشش کنترل شده بر روی پوست ایجاد می کند و آرایشی زیبا و ماندگار و در عین حال طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد، این محصول با رنگ بندی متنوع، پاسخگوی انواع سلیقه ها است. فرمولاسیون این محصول، فاقد اسانس و عطر بوده و دارای مواد معدنی و مرطوب کننده پوست می باشد، همچنین از پوست در برابر اشعه ها، رادیکال های خطرناک و آلودگی هوا محافظت می کند؛ به همین دلیل با پوست های حساس سازگاری بسیار بالایی دارد. این کرم پودر با چربی کم برای انواع پوست خشک و چرب قابل استفاده خواهد بود.
کرم پودر دوسه | انواع کرم پودر اصل دوسه

کرم پودر ساتین که محصول جدید برند دوسه است، خیلی سبک است و پوشش بسیار بالایی دارد. این محصول روی پوست جلوه ای مات و ابریشمی ایجاد می کند. ضمن این که رطوبت رسان و مرطوب کننده پوست بوده و برای پوست های خشک و حساس کاملا مناسب است.

کرم پودر دوسه | انواع کرم پودر اصل دوسه

کرم پودر با کانسیلر دوسه، دارای دو عملکرد کرم پودر و کانسیلر می باشد و مناسب برای افرادی است که خواهان چهره ای بدون عیب و نقص می باشند. این محصول دارای بافت سبک، نرم و طبیعی بوده و با ایجاد پوشش کنترل شده، تمام معایب سطحی پوست را برطرف می نماید. این محصول دوسه دیگر تولید نمی شود.

کرم پودر دوسه | انواع کرم پودر اصل دوسه

حتما قبل از خرید کرم پودر های دوسه، به شکل، نوشته های محصول، سایز و فونت نوشته ها و همچنین لوگو دوسه دقت کنید. هر گونه تفاوتی می تواند نشان دهنده فیک بودن محصول باشد.

لازم به ذکر است که دوسه فقط همین سه مدل مدل کرم پودر را دارد و هر کرم پودری با اشکال دیگر که روی آن نام دوسه درج شده، قطعا محصولی تقلبی می باشد.